Prywatne pogotowie stomatologiczne Szczecin

Nagły ból zęba, którego nie da się opanować środkami przeciwbólowymi może dotknąć każdego. W takich przypadkach niezwykle ważna jest szybka reakcja na zaistniałą sytuację. Gabinet lekarza dentysty Kamili Zajda prowadzi pogotowie stomatologiczne. Poprzez kontakt telefoniczny można umówić się na taką wizytę zarówno w soboty i niedziele, jak i w dni świąteczne (m.in. Boże Narodzenie, Wielkanoc, Trzech Króli).

Pogotowie stomatologiczne - wskazania
Oprócz silnego bólu zęba wskazaniem do skorzystania z pogotowia stomatologicznego są również m.in. opuchlizna dziąsła, ukruszenie czy też pęknięcie szkliwa, stany zapalne w jamie ustnej. Należy także zgłosić się o pomoc w przypadku złamanej protezy lub uszkodzenia się korony i mostu. Są to sytuacje, w których lekarz dentysta Kamila Zajda odpowie na telefoniczne wezwanie w trakcie swojego dyżuru.

Diagnostyka i pomoc w nagłych problemach
Pogotowie stomatologiczne to szansa na skorzystanie z usług dentysty bez konieczności oczekiwania tygodnia, dwóch czy trzech na wizytę. To możliwość uzyskania praktycznie natychmiastowej pomocy związanej z diagnostyką problemu bolącego zęba, opuchniętego dziąsła lub innych tego typu sytuacji. Leczenie kanałowe, protetyczne lub endodontyczne to niektóre z szans na pozbycie się dyskomfortu związanego z zębami.

Aparat RTG jako pomoc w diagnostyce
W gabinecie lekarza dentysty znajduje się cyfrowy aparat RTG. By zdiagnozować nagły problem w jamie ustnej, konieczne może okazać się wykonanie prześwietlenia. Pozwoli to na zastosowanie metod leczenia, mających na celu pomóc w walce z bolącym zębem czy dziąsłem.

Jeśli natomiast dojdzie do złamań pourazowych, stomatolog jest w stanie na miejscu odbudować szkliwo. Może również wykonać szynowanie zębów, jeśli zajdzie taka potrzeba. Lekarz dentysta w ramach dyżuru przyjmuje także dzieci.

W nagłych przypadkach wizytę w weekendy lub dni świąteczne można umówić telefonicznie pod numerem telefonu +48 721 851 204. Wizyty odbywają się w gabinecie przy ulicy Łukasińskiego 39c w Szczecinie.