Gabinet stomatologiczny Kamila Zajda

Doświadczenie i wiedza

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalna opieka zespołu oraz najwyższej jakości materiały i techniki sprawiają że pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie w naszym gabinecie stomatologicznym.
Jakość leczenia to nasz priorytet. Przez ostatnie lata dr Kamila Zajda wykonała wiele prac protetycznych dzięki którym pacjenci uzyskali wymarzony uśmiech. Stosujemy nietoksyczne wypełnienia z certyfikatem BIO.
Wiedza, cierpliwość ,doświadczenie i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi pozwala na komfortowe i bezstresowe leczenie najmłodszych.

Diagnostyka RTG

Dzięki dostępnej w gabinecie radiowizjografii możliwa jest diagnostyka RTG co jest niezbędne do szybkiego i skutecznego leczenia oraz pomocy pacjentom bólowym.

Najnowszy i najlepszy sprzęt

dr. Kamila Zajda otworzyła gabinet z początkiem grudnia 2021.
Dzięki doświadczeniu pracy w poprzednich gabinetach wybrała jeden z najlepszych foteli stomatologicznych na rynku, dzięki którym pacjent czuje się komfortowo i wygodnie podczas wizyty. 
Aparat RTG, kamera wewnątrzustna oraz inne niezbędne sprzęty do leczenia zostały starannie dobrane z myślą o jak najwyższych standardach.

Gwarancja

Gwarancja na leczenie zachowawcze (wypełnienia) - 2 lata
Gwarancja na leczenie protetyczne (korony, mosty, protezy)- 2 lata

Zespół

Kamila Zajda

Lekarz dentysta i właściciel gabinetu

W roku 2009 ukończyłam z wyróżnieniem Pomorski Uniwersytet Medyczny. 
Staż odbyłam pod okiem specjalisty protetyki II stopnia.

W zawodzie pracuję od 2009 roku, posiadam stałe grono życzliwych i wiernych Pacjentów.
 W latach 2010 - 2021 leczyłam Pacjentów w Centrum Stomatologii Eskulap w Szczecinie. 

Zajmuję się od zawsze stomatologią dziecięcą, zachowawczą, endodoncją z dużym naciskiem na staranność wykonywanych zabiegów oraz dopasowanie rozwiązań do stanu oraz możliwości małych i dużych Pacjentów. Każdy z nich wymaga dokładnego wywiadu oraz badania a jeżeli posiada większy problem stomatologiczny – dokładnej analizy dietetycznej oraz stylu życia i ogólnego stanu zdrowia.


Moją największą pasją jest protetyka, szczególnie protezy overdentures oraz protezy ruchome włączając protezy całkowite co stanowi przedmiot mojej ciągłej edukacji.
 Jest to najmniej wdzięczna zarazem jedna z najtrudniejszych gałęzi protetyki.


Pacjenci którzy otrzymują dobrze dobrane, funkcjonalne i starannie wykonane uzupełnienia protetyczne zyskują nową jakość życia.


Na codzień pasjonuję się gotowaniem, zdrowym stylem życia oraz uwielbiam  spędzać czas z córką na szalonych i kreatywnych zabawach.Monika Czuryło

Asystentka stomatologiczna, higienistka

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna. Samodzielnie wykonuje zabiegi higienizacji. Czynna asysta lekarzy wszystkich dziedzin stomatologii. Specjalizuje się w asyście przy zabiegach chirurgicznych oraz implantologii.

Praca daje jej nie tylko ogromną satysfakcję, ale również motywację do doskonalenia i możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnych szkoleniach oraz kursach.