Zakres leczenia:


- indywidualny, holistyczny plan leczenia

Pacjenci zgłaszający się do naszego gabinetu mogą liczyć na holistyczne spojrzenie na swój problem.
Planujemy jak najlepszą drogę leczenia dla każdego Pacjenta aby uzyskać zdrowy, piękny uśmiech.
Wybieramy sprawdzone i jak najlepsze rozwiązania począwszy od leczenia chirurgicznego, implantologicznego, podniesienia wysokości zwarcia czy też estetycznej korekty uśmiechu. Przedstawiamy różne warianty leczenia i wspólnie z Pacjentem decydujemy o tym najwłaściwszym mając na względzie zarówno aspekty zdrowotne, funkcjonalne jak i finansowe.
- leczenie zachowawcze (wypełnienia estetyczne, biokompatybilne)

Opracowanie ubytku próchnicowego oraz jego estetyczne wypełnienie przy użyciu najnowszej generacji materiałów światłoutwardzalnych posiadających certyfikat BIO. Estetyczna odbudowa zębów przednich po urazach, wymiana wypełnień, wypełnienia warstwowe. Odbudowa zębów po leczeniu kanałowym.

- radiografia cyfrowa, kamera wewnątrzustna

Radiografia cyfrowa to najnowsza technologia pozwalająca na wykonanie zdjęcia RTG w trakcie wizyty w naszym gabinecie. Wiąże się z dużo mniejszą dawką promieniowania niż w przypadku tradycyjnego RTG  a obraz jest widoczny po sekundzie na ekranie monitora komputera.  Daje możliwość szybkiej diagnostyki oraz kontroli a leczenie kanałowe dzięki niej może być przeprowadzone jednowizytowo.
Kamera wewnątrzustna daje możliwość pokazania zębów w powiększeniu na ekranie monitora w celu wyjaśnienia zaistniałego problemu, pokazania efektów leczenia lub zaciekawienia dzieci jamą ustną w trakcie wizyty.
- leczenie endodontyczne

Leczenie kanałowe w gabinecie polega na bardzo dokładnym opracowaniu oraz odkażeniu i wypełnieniu systemu kanałów korzeniowych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu,  zastosowaniu w pracy koferdamu oraz najwyżej jakości narzędzi leczenie endodontyczne gwarantuje długofalowy sukces oraz utrzymanie martwego zęba. 
- leczenie dzieci

Usuwanie zębów mlecznych, leczenie próchnicy, leczenie kanałowe, odbudowa zębów złamanych po urazach, kontrola rtg, lakowanie, instruktaż higieny jamy ustnej, kontrola ryzyka wystąpienia wad zgryzu dzięki wieloletniemu doświadczeniu odbywa się u naszych pacjentów sprawnie oraz bezstresowo dla obu stron.
- leczenie protetyczne

Gabinet wykonuje dla pacjentów najwyższej jakości prace protetyczne.
Każda z prac jest starannie zaplanowana, wyceniona oraz przed wykonaniem dokładnie omówiona podczas wizyty konsultacyjnej. Naszym celem jest nie tylko uzupełnienie utraconych zębów ale takie wykonanie aby poprawie uległy wszystkie funkcje t.j poprawa estetyki, brak dolegliwości bólowych ze strony stawów skroniowo-żuchwowych, optymalne gryzienie i żucie pokarmów, poszerzenie dróg oddechowych.
Stosujemy w pracy najwyższej jakości masy wyciskowe, w każdym przypadku Pacjenci otrzymują dobrane indywidualnie rozwiązania tymczasowe które pozwalają przetrwać czas związany z wykonywaniem pracy protetycznej.
Korzystamy tylko z najlepszych i renomowanych pracowni protetycznych a każdy pacjent wraz z pracą otrzymuje ,, certyfikat jakości" który informuje o użytych materiałach, pracowni protetycznej , zasadach korzystania z wykonanej pracy, jej utrzymania higienicznego, warunkach gwarancji oraz o zalecanych wizytach kontrolnych.
Wykonujemy:
(licówki, korony, mosty, wypełnienia inlay/onlay, protezy całkowite, częściowe, szkieletowe, overdentures, protezy teleskopowe, protezy na implantach).
- stomatologia estetyczna (bonding, metoda flow injection, projektowanie uśmiechu)

Bonding, flow injection - czyli nowoczesne metody pozwalające na mało inwazyjną, natomiast bardzo efektowną przemianę uśmiechu. Wykorzystuje się w nich topowe materiały światłoutwardzalne, które umożliwiają wykonanie przemiany na jednej wizycie.  Wykonujemy również licówki kompozytowe.

- wybielanie

Wybielanie nakładkowe polega na zastosowaniu specjalnego wybielającego żelu który Pacjenci otrzymują wraz z zestawem indywidualnych nakładek do wybielania.

- profilaktyka (przeglądy, wizyty adaptacyjne, scaling i piaskowanie)

Istnieje możliwość umówienia wizyty z p. Moniką która jest dyplomowaną higienistką w celu wykonania scalingu, piaskowania, wybielania lub uzyskania indywidualnego instruktażu higieny jamy ustnej.
- odbudowa startych zębów/ podniesienie zwarcia

Dokładna diagnostyka oraz leczenie patologicznego starcia zębów. Estetyczna odbudowa zwarcia wykonywana bezpośrednio w gabinecie(jednowizytowa) lub przy pomocy uzupełnień protetycznych wykonanych przez technika(korony, mosty, onlaye)